Praca w Bama

DLACZEGO PRACA W BAMA?

BAMA jest tradycyjnym przedsiębiorstwem. Nasz zespół składa się z jednej strony z pracowników, którzy pracują już dla BAMA od wielu lat i mogą spojrzeć wstecz na długą historię firmy, a z drugiej z pracowników, którzy trafili do nas w ostatnich latach. Zespół, który jest tak skuteczny właśnie dzięki połączeniu długoletnich sprawdzonych oraz nowych, świeżych idei. Nasi pracownicy cenią sobie swobodę podejmowania samodzielnych decyzji, radzenia sobie z nowymi interesującymi projektami i aktywnego wspólnego kształtowania sukcesu przedsiębiorstwa.

BAMA zmieniła się w ciągu ostatnich lat i chce rozwijać się dalej, aby wpływać na rynki w sposób zorientowany na przyszłość. Stałe ulepszenia naszego biznesu, nowe idee oraz innowacje sprawiają, że odnosimy sukcesy i kształtujemy dzień pracy w BAMA w sposób pełen możliwości. Międzynarodowość naszej firmy i naszych klientów, różnorodność naszych klientów, wymagające projekty i duch zespołowy czynią pracę w BAMA interesującym i ciekawym doświadczeniem.

Od końca 2018 roku BAMA jest częścią zdywersyfikowanej grupy przedsiębiorstw Serafin, której filozofia sięga 150-letniej tradycji przedsiębiorczości rodziny udziałowców. Zgodnie z motywem przewodnim „odpowiedzialność z tradycji” Serafin oferuje przedsiębiorstwom wsparcie operacyjne i strategiczne, aby się dalej z powodzeniem rozwijały.

Do formularza zgłoszeniowego

5 PYTAŃ DO NASZYCH PRACOWNIKÓW

  • Thomas Huber

    Thomas Huber

    Sales Manager DACH
    • Jak długo pracuje Pan/Pani w firmie BAMA?

      Od września 2012 roku.

    • Jakie są Twoje zadania w BAMA?

      Jako kierowniczka ds. sprzedaży odpowiadam za dystrybucję w Szwajcarii i Austrii. Do moich głównych zadań należą opieka nad klientami i kierowanie całą grupą.

    • Co sprawia, że BAMA jest dla Ciebie wyjątkowa?

      Koleżeństwo między sobą i kompetencje w całym zespole motywują mnie do osiągania naszych postawionych celów. Możemy współkształtować firmę i w ten sposób się z nią identyfikować.

    • Co szczególnie podoba Ci się w Twojej pracy?

      Kontakt i współpraca z naszymi klientami! Sprzedajemy „produkt uboczny” z punktu widzenia sprzedaży obuwia – naszym zadaniem jest pozytywny rozwój znaczenia kategorii pielęgnacji obuwia we współpracy z naszymi klientami. Praca jest bardzo złożona i wymagająca wobec wszystkich obszarów, od negocjacji z decydentami po treningi motywacyjne z handlowcami.

    • Jak godzisz pracę z rodziną?

      My w dziale sprzedaży możemy elastycznie ustalać nasze godziny pracy i dostosowywać je do potrzeb klientów i danych pór roku. Zdrowy podział świadczeń pracowniczych pozwala na zachowanie właściwej równowagi między życiem rodzinnym i zawodowym.

  • Martina Kaupa

    Martina Kaupa

    Senior Specialist, Business Support
  • Nadia Tanzer-Eppel

    Nadia Tanzer-Eppel

    Senior Analyst, Customer Supply Chain

      Pracuję w BAMA od września 2013 roku. Ale już od końca 1989 roku przez 3,5 roku byłam odpowiedzialna za działania międzynarodowe w dziale eksportu.

    • Dlaczego zdecydowałeś się pracować (ponownie) w BAMA?

      Dzięki mojej wcześniejszej pracy w BAMA znałam w końcu tę firmę dobrze i stanowisko w dziale reklamacji w księgowości dla obszaru Mass Market Francja było dla mnie bardzo atrakcyjne.

      Jestem partnerką do kontaktu dla naszych francuskich klientów i naszych pracowników terenowych. W ten sposób jestem łączniczką między naszymi pracownikami terenowymi i różnymi działami w Niemczech i w Polsce. Jestem tu odpowiedzialna za realizację zamówień, koordynację między logistyką i klientem oraz wiele więcej.

      Jako Francuzkę szczególnie interesuje mnie to, że mogę w ramach mojej pracy obsługiwać francuskich klientów. Ponadto dzięki międzynarodowemu otoczeniu jestem w „dobrej formie”, jeśli chodzi o język angielski.

      Myślę, że ogólna atmosfera pracy w przedsiębiorstwie jest bardzo dobra i przyjemna.

CO OFERUJE BAMA

MIĘDZYNARODOWOŚĆ

BAMA GmbH jest średniej wielkości, wiodącym przedsiębiorstwem na arenie międzynarodowej.

ATRAKCYJNY PAKIET WYNAGRODZENIA

Oferujemy atrakcyjny pakiet wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy.

RÓWNOWAGA MIĘDZY PRACĄ A ŻYCIEM PRYWATNYM

Pogodzenie życia zawodowego z rodzinnym wspierane jest przez możliwość korzystania z home office i elastyczne czasy pracy.

ZESPÓŁ BAMA

Różnorodność naszego zespołu sprawia, że codzienna współpraca jest pozytywnym i udanym doświadczeniem.

APLIKUJ JUŻ TERAZ I ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ ZESPOŁU BAMA